Constract Lubawa - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Red Dragons Pniewy - KS Constract Lubawa
  • Elhurt Elmet Helios Białystok - Unisław Team PBDI 3:3
  • Klub Sportowy Gniezno - Football Club Toruń
  • AZS KU UNIWERSYTETU W - WY - Vamos Gdańsk

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unisław Team PBDIKS Constract Lubawa
Unisław Team PBDI 2:1 KS Constract Lubawa
2014-03-23, 16:00:00
UNISŁAW
    relacja »
oceny zawodników »

Red Dragons Pniewy KS Constract Lubawa
Elhurt Elmet Helios Białystok 3:3 Unisław Team PBDI
Klub Sportowy Gniezno Football Club Toruń
AZS KU UNIWERSYTETU W - WY Vamos Gdańsk

Constract 3-3 Gniezno
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Relacja spotkania

herb KS Constract Lubawa
(0:0)
herb AZS KU UNIWERSYTETU W-WY
KS Constract Lubawa   AZS KU UNIWERSYTETU W-WY
Lubawa

2014-03-08, 18:00

Czas spotkania: 40 min.

Kolejne pierwszoligowe zmagania przeszły do historii i chyba na długo zostaną w sercach kibiców i samych zawodników i trenerów. Mecz z AZS Warszawa od początku zapowiadała się „arcy” ciekawie. Kolejny mecz o przysłowiowe 6 punktów. Sobota 8 marca słoneczna wiosenna pogoda i atmosfera tego Kobiecego Święta zapowiadały ze wieczorem w Hali OSIR w Lubawie będą działy się rzeczy niezwykłe.

Pierwsza niespotykana sytuacja miała miejsce już przed pierwszym gwizdkiem, kiedy to Stołeczny Zespół dopiero na pół godziny przed rozpoczęciem spotkania w bardzo okrojonym składzie pojawił się w hali OSIR. Drużyna z warszawy wyszła szybko na rozgrzewce i choć zachowywali się dosyć spokojnie to jednak w ich oczach nie było widać tej pewności siebie którą pragnęli pokazać prezentując wyniki dotychczasowych pojedynków z naszą drużyną. W hali OSIR w Lubawie wszystkie przygotowane miejsce bardzo szybko się zapełniły i wszyscy oczekiwali na „Futsalowe Widowisko” .

Mecz rozpoczął się od spokojnej zachowawczej gry, typowe badanie sił trwało dosyć długo. Constract bardzo dobrze się ustawiał a Warszawska ekipa nie mogła znaleźć sposobu na rozrzucenie obrony Gospodarzy. Taki stan trwał przez większą część pierwszej połowy oprócz kilku strzałów z dystansu, widowisko nie porywało kibiców choć żeńska część publiczności nie mogła narzekać gdyż Zespół KS CONSTRACT pamiętał o tym uroczym święcie i obdarował wszystkie panie kwiatami. Druga polowa choć rozpoczęła się spokojnie to już po kilku pierwszych akcjach widać było, że mecz się zaostrzył i na pewno za chwile coś się wydarzy. Trener Drużyny gospodarzy apelował do swoich podopiecznych o konstruowanie szybkich sprawnych akcji. Zawodnicy wzięli sobie to do serca i kilkoma bardzo szybkimi kontrami sprawili że w oczy AZS-aków zajrzało widmo straty punktów. Kolejne szybkie akcje i nareszcie „Akcja Perfekcyjna” szybka składna i zaplanowana, ponadto naznaczona technicznym kunsztem asystującego przy bramce Bartosza Lewndowskiego. Daniel Sass zdobywa swoją drugą bramkę w drugim kolejnym spotkaniu. Po zdobytej bramce gra się trochę uspokoiła AZS nie jest w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Marcina Piotrowicza jednak Dawid Mederski popełnia błąd – jedno ryzykowne podanie w poprzek boiska Warszawiacy przejmują piłkę i wyrównują stan meczu. W tym momencie na twarzach Lubawian pojawiała się typowa sportowa złość. Podniesione do góry głowy jakby troch szybsze sprinty niż do tej pory kilka groźnych akcji i starć na boisku. Wszystko po to żeby rozegrać rzut z autu po którym Miłosz Jarzembowski zaskakuję kompletnie żle ustawionych Akademików z Warszawy. Prowadzenie 2;1 i marzenia o zwycięstwie stały się realne jak nigdy wcześniej. Wszystkie oczy skierowane były teraz nie tylko na boisku ale także umieszczony w prawym górnym rogu hali zegar. Sekundy były niczym minuty choć Lubawianie bardzo sprawnie się bronili przed grającymi z przewagą bramkarza gośćmi. Warszawianie mimo że nie byli w stanie wjechać do bramki oddali kilka groźnych strzałów z dystansu przy których niezwykłym refleksem popisywał się Marcin Piotrowicz którego występ w podstawowym składzie był sporym zaskoczeniem dla kibiców. Trzeba chyba teraz powiedzieć o trenerskim nosie Sztabu Szkoleniowego. Na zegarze zostaje 9 sekund do końca ostatnia akcja w obronie kilka podań na 2 sekundy przed rozbrzmieniem syreny pada strzał piłkę odbija instynktownie Piotrowicz ta odbita wysoko w góre opada w światło bramki jednak wcześniej sędziowie odgwizdują koniec spotkania. Mimo ze była to kontrowersyjna decyzja zdjęci a pokazują że Sędziowie podjęli bardzo dobrą decyzje. Zwycięstwo KS CONSTRACT i awans na 4 miejsce w Tabeli I Ligi. Po tym meczu trzeba jasno powiedzieć że nie był wymarzonym widowiskiem dla kibiców jednak konsekwencja z jaką grał Lubawski zespół pozwala mówić o bardzo dużym progresie wszystkich zawodników i nikt już chyba nie przyjedzie do Lubawy po pewne 3 punkty.

herb KS Constract Lubawa Informacje o kadrze KS Constract Lubawa

1. Marcin Piotrowicz
2. Miłosz Jarzembowski bramka
3. Dawid Mederski